Pensa ilaç > Biz kimiz > ESTEVE’DE ÜRETİM
Başarımızın Anahtarı
<< volver al listado

ESTEVE’DE ÜRETİM

Ürünlerimizin büyük bir kısmı Barcelona’nın 20km kuzeyinde bulunan Martorelles’teki Esteve Tesislerinde üretilmektedir.

1992’nin başlarında faaliyete başlayan tesis, ileri üretim teknikleri ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış olup, Avrupa’nın en ileri teknolojiye sahip üretim tesislerinden biri haline gelmiştir

Üretim Tesislerimizde, üretim ve hizmette esneklik konularında partnerlerimizin şimdiki ve gelecekteki taleplerini cevaplandırabilmek için, ileri düzey donanımlarla devamlı olarak çalışılınır.

Üretim Tesisimiz, Avrupa İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ve ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) kriterlerine uymaktadır. Gerekli olan en yüksek kalite standartlarını garanti edebilmek için en iyi ekipmanlarla donatılmıştır. Üretim aşamaları tamamen otomasyon uygulamasıyla, bilgisayar tarafından gerçekleştirilir. Bu uygulama sayesinde düşük maliyetle ürünlerimizin kalitesi garanti altına alınır.

Yaklaşık 30.000 m2’lik bir alana sahip olan üretim tesisimizde katı, yarı katı ve likit olmak üzere üç büyük bölüme ayrılmıştır.

Tesis aynı zamanda, üretim ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılayacak şekilde planlanmış olup, hammaddelerin alınması ve depolanması, bitmiş ürünün gönderilmesi, kalite kontrol laboratuarları ve yanıcı maddelerin depolanması, pilot bölge ve yeni jenerasyon ilaç geliştirilmesi için birbirinden farklı tam donanımlı bölümlere sahiptir

Tesislerimizin geniş kapasitesi sayesinde hem kendi ürünlerimizi, ileri teknolojik donanımımızdan faydalanmak isteyen diğer şirketlerin ürünlerinin üretimini aynı anda yapabilmekteyiz.

ÇEVRESEL SORUMLULUKLAR:

Etken madde ve ilaç çeşitleri üreten ve sürdürülebilir kalkınma prensiplerinin yükümlülüklerine sadık bir iş grubu içinde yer almaktayız. Bu yükümlülükler çevre yönetim sistemimizin kurulmasıyla kesinleştirilmiştir.

© 2008 - 2018 Pensa Pharma Gizlilik | Yasal uyarı | Çerezler politikası | İLETİŞİM